• Tylko online
  • Nowy

Figurki Pojazdy Zwierzęta Morskie Napęd Frykcyjny Rekin Orka 6 Szt

36,36 zł
Brutto
Figurki zwierząt morskich w formie pojazdów to zabawki z kółkami napędzanymi frykcyjnie. Realistyczne detale i solidne wykonanie. W zestawie 6 figurek, inspirujące do tworzenia morskich przygód i rozwijające wyobraźnię dzieci.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Figurki Pojazdy Zwierzęta Morskie Napęd Frykcyjny Rekin Orka 6 Szt

Figurki zwierząt morskich w formie pojazdów to niezwykłe zabawki, które inspirują do kreatywnej zabawy i odkrywania świata oceanów. Każda z 6 figurek jest wyposażona w kółka z napędem frykcyjnym, co dodaje dynamiczności i interaktywności. Dzięki nim dzieci mogą łatwo przemieszczać figurki po różnych powierzchniach, tworząc przy tym różnorodne scenariusze i morskie opowieści.

Figurki zostały starannie odwzorowane, zachowując realistyczne szczegóły charakterystyczne dla swoich odpowiedników z natury. Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzieci mogą bawić się nimi zarówno indywidualnie, jak i w grupie, rozwijając przy tym wyobraźnię i umiejętności społeczne.

Te unikalne figurki morskie nie tylko dostarczają radości z zabawy, ale także uczą dzieci o różnorodności życia morskiego i podnoszą świadomość ekologiczną. To idealny wybór dla małych odkrywców, którzy kochają ocean i wszystko, co z nim związane.

Wymiary figurek:

ok. 12-13cm

Wymiary opakowania:

33,5cm x 23cm x 5,5cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
19015

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
48 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: