• Tylko online
  • Nowy

Zestaw Kosmiczny Misja Kosmiczna Rakieta Statek Kosmiczny 8 ele.

41,42 zł
Brutto
Zestaw kosmiczny "Misja Kosmiczna" to fascynująca zabawka składająca się z 8 elementów, przenosząca dzieci w niezwykłą podróż przez kosmos.
Producent: LEANToys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Zestaw Kosmiczny Misja Kosmiczna Rakieta Statek Kosmiczny 8 ele.

 

Głównym elementem zestawu jest imponująca duża rakieta kosmiczna, gotowa do startu w nieznane obszary kosmosu. Zaprojektowana jest z dbałością o detale, zrealizowana w jaskrawych kolorach, aby przyciągać uwagę dzieci.

Mniejsza Rakieta z Stacją Startową: 

Oparta na mniejszym modelu rakiety, zawiera stację startową, co dodaje realizmu i umożliwia dzieciom odgrywanie scen startu i lądowania.

 

Zestaw obejmuje dwie satelity, które można umieścić na orbicie wokół rakiety. Każda z nich ma unikalny design i może być regulowana, umożliwiając małym odkrywcom tworzenie własnych tras kosmicznych.

 

Figurka kosmonauty jest doskonale wykonana i gotowa do podjęcia kosmicznej misji. Posiada ruchome kończyny, co umożliwia dzieciom łatwe ustawianie go w różnych pozycjach.

 

Kosmonauta ma swój własny pojazd kosmiczny, który umożliwia mu poruszanie się po powierzchni kosmicznej rakiety lub odkrywanie innych zakątków kosmosu.

 

Zestaw jest starannie zapakowany w oryginalne opakowanie z motywem kosmicznym. Kolorowe ilustracje przedstawiające kosmos dodają ekscytacji już na etapie otwierania pudełka.
Zestaw "Misja Kosmiczna" nie tylko dostarcza dzieciom godzin zabawy, ale także rozwija ich wyobraźnię i zainteresowanie nauką kosmosu. To doskonały sposób na wprowadzenie najmłodszych do fascynującego świata astronautyki i badań kosmicznych.
Zawartość zestawu:
- Kosmonauta
- dwie rakiety
- dwie satelity
- dron
- pojazd kosmiczny 
- satelita nadawcza
- oryginalne opakowanie
Wymiary opakowania :
38 cm x 26 cm x 8 cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

LEANToys
16577

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
unisex
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: