• Tylko online
  • Nowy

Zestaw Magnesy Drewniane Zwierzęta Domowe Maszyny Rolnicze 20 Sztuk

31,40 zł
Brutto
Zestaw drewnianych magnesów z wizerunkami zwierząt i maszyn rolniczych to nie tylko zabawka, ale też narzędzie edukacyjne. Dzieci uczą się rozpoznawać gatunki zwierząt i poznają pracę na farmie, tworząc własne scenki i historie.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Zestaw Magnesy Drewniane Zwierzęta Domowe Maszyny Rolnicze 20 Sztuk

Zestaw drewnianych magnesów to nie tylko zabawka, ale także narzędzie edukacyjne. Dzięki różnorodnym wizerunkom zwierząt domowych i maszyn rolniczych dzieci nie tylko bawią się, ale również uczą się rozpoznawania różnych gatunków zwierząt oraz poznają specyfikę pracy na farmie. Mogą dowiedzieć się, jakie zwierzęta są typowe dla gospodarstwa domowego i jakie maszyny są wykorzystywane w rolnictwie.

Magnesy są idealne do przyklejania na metalowe powierzchnie, takie jak lodówka czy tablica magnetyczna. Dzięki temu dziecko może eksperymentować z różnymi kompozycjami i opowiadaniami, tworząc własne historie i scenki. To nie tylko wspiera rozwój wyobraźni i kreatywności, ale także umiejętności motoryczne, gdyż dziecko manipuluje magnesami, układając je i przyczepiając do różnych miejsc.

Zestaw jest przechowywany w drewnianym pudełku, co nie tylko ułatwia jego organizację, ale również chroni magnesy przed zgubieniem lub uszkodzeniem. 

Zestaw ten nie tylko zapewnia rozrywkę, ale również uczy dzieci rozpoznawania zwierząt i maszyn oraz zachęca do tworzenia i opowiadania własnych opowieści. Drewniane magnesy są bezpieczne i trwałe, co czyni je idealnym wyborem dla dzieci w różnym wieku. To świetny sposób na kreatywne spędzenie czasu i rozwijanie różnorodnych umiejętności przez zabawę.

Wymiary opakowania:

28cm x 12cm x 3cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
19138

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
96 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: