• Tylko online
  • Nowy

Zestaw Magnesów Drewnianych Jednorożce Kolorowe 20 Sztuk

31,40 zł
Brutto
Zestaw drewnianych magnesów z kolorowymi jednorożcami to magiczna zabawka dla dzieci. Zawiera 20 magnesów, które inspirują do tworzenia scenariuszy zabawy i przyklejania dzieł na lodówce. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Zestaw Magnesów Drewnianych Jednorożce Kolorowe 20 Sztuk

Zestaw drewnianych magnesów z wizerunkami kolorowych jednorożców to niezwykła zabawka, która zachwyci każdego małego miłośnika magii i fantazji. Każdy z 20 magnesów przedstawia pięknie wykonane, kolorowe jednorożce, które wzbogacają dziecięcą wyobraźnię i inspirują do kreatywnej zabawy.

Dzieci mogą używać magnesów do tworzenia swoich własnych magicznych scenariuszy zabawy, układając je na lodówce lub specjalnej tablicy magnetycznej. Ta interaktywna forma zabawy nie tylko rozwija kreatywność, ale także umiejętności manualne i percepcyjne dziecka, gdyż manipulowanie magnesami wymaga precyzji i koordynacji ruchowej.

Dodatkowo, zestaw magnesów umożliwia dzieciom przywiązanie swoich własnych rysunków i obrazków do metalowych powierzchni, co pozwala im eksponować swoje twórcze dzieła i uczestniczyć w dekoracji przestrzeni domowej.

Magnesy z jednorożcami nie tylko bawią, ale również uczą dzieci rozpoznawania kształtów, kolorów oraz rozwijają umiejętność narracji poprzez kreowanie opowieści z udziałem magicznych stworzeń. To bezpieczna i estetyczna zabawka, idealna do uczenia poprzez zabawę i wspierająca rozwój dziecięcej wyobraźni oraz umiejętności społeczne.

Wymiary opakowania:

28cm x 12cm x 3cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
19141

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Dziewczynki
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
96 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: