• Tylko online
  • Nowy

Zestaw Magnesy Drewniane Literki Obrazki 26 Sztuk

31,40 zł
Brutto
Zestaw drewnianych magnesów zawiera 26 liter z odpowiadającymi im obrazkami. Magnesy można przyczepiać do lodówki lub tablicy, co umożliwia naukę liter i tworzenie słów. Przechowywane w drewnianym pudełku.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Zestaw Magnesy Drewniane Literki Obrazki 26 Sztuk

Zestaw drewnianych magnesów to edukacyjna zabawka, która zawiera 26 kolorowych magnesów, każdy z nich przedstawiający inną literkę alfabetu oraz odpowiadający jej przedmiot, który zaczyna się na daną literkę. Magnesy wykonane są z wysokiej jakości drewna, co zapewnia ich trwałość i bezpieczeństwo podczas zabawy.

Dzięki temu zestawowi, dziecko może w interaktywny sposób poznawać alfabet i uczyć się rozpoznawania liter. Każdy magnes jest starannie zaprojektowany, aby przyciągnąć uwagę dziecka i zachęcić je do nauki poprzez zabawę. Przykładowo, litera „A” może być przedstawiona wraz z obrazkiem jabłka (apple), a litera „K” z obrazkiem kluczy (keyss).

Magnesy można łatwo przyczepić do metalowych powierzchni, takich jak lodówka czy tablica magnetyczna, co umożliwia dziecku tworzenie słów i prostych zdań. Zabawa z magnesami pomaga rozwijać umiejętności motoryczne, koordynację ręka-oko, a także wzbogaca słownictwo i umiejętności językowe.

Zestaw jest przechowywany w drewnianym pudełku, co nie tylko ułatwia jego organizację, ale również chroni magnesy przed zgubieniem lub uszkodzeniem. Dzięki temu pudełku, wszystkie elementy zestawu są zawsze na swoim miejscu, co dodatkowo ułatwia zabawę i sprzątanie po niej.

Zestaw drewnianych magnesów to świetna pomoc dydaktyczna, która sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Zachęca do kreatywności, a jednocześnie wprowadza elementy nauki w codzienną zabawę dziecka.

Wymiary opakowania:

28cm x 12cm x 3cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
19146

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
96 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: