• Tylko online
  • Nowy

Zestaw Magnesy Drewniane Pojazdy Statki Samoloty 20 Sztuk

31,40 zł
Brutto
Zestaw drewnianych magnesów z 20 pojazdami (samochody, statki, samoloty) uczy dzieci o różnych środkach transportu. Magnesy można przyczepić do lodówki lub tablicy. Przechowywane w drewnianym pudełku.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Zestaw Magnesy Drewniane Pojazdy Statki Samoloty 20 Sztuk

Zestaw drewnianych magnesów z pojazdami, statkami i samolotami to doskonała edukacyjna zabawka, która nie tylko bawi, ale i uczy. Każdy z 20 magnesów przedstawia inny rodzaj pojazdu, takie jak samochody, statki czy samoloty, co pozwala dziecku poszerzać swoją wiedzę o różnych środkach transportu.

Magnesy są wykonane z solidnego drewna, co gwarantuje ich trwałość oraz bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzięki kolorowym i atrakcyjnym wzorom, magnesy przyciągają uwagę dzieci i pobudzają ich kreatywność. Dziecko może wykorzystać magnesy do tworzenia różnych scenek, ćwiczenia koordynacji ręka-oko oraz rozwijania umiejętności językowych, nazywając każdy z pojazdów.

Magnesy można łatwo przyczepić do metalowych powierzchni, takich jak lodówka czy tablica magnetyczna. To nie tylko dodatkowa forma zabawy, ale także sposobność do interaktywnego uczenia się i eksploracji świata pojazdów.

Zestaw jest przechowywany w drewnianym pudełku, które nie tylko ułatwia jego organizację, ale również chroni magnesy przed uszkodzeniem lub zgubieniem. Dzięki temu wszystkie elementy zestawu są zawsze na swoim miejscu, gotowe do kolejnej sesji zabawy i nauki. To idealna zabawka dla małych miłośników pojazdów, inspirująca do odkrywania i rozwijania ciekawości o świecie transportu.

Wymiary opakowania:

28cm x 12cm x 3cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

LEAN Toys
19144

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
96 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: