• Tylko online
  • Nowy

Wóz Strażacki Z Wysięgnikiem 1:16 Światła Dźwięki Woda Napęd Czerwony

51,35 zł
Brutto
Wóz strażacki w skali 1:16 z regulowanym wysięgnikiem to zabawka stworzona z solidnych materiałów. Ma realistyczny wąż strażacki, efekty świetlne i dźwiękowe, napęd frykcyjny i gumowe koła. Otwierane drzwi umożliwiają zabawę małymi figurkami strażaków.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Wóz Strażacki Z Wysięgnikiem 1:16 Światła Dźwięki Woda Napęd Czerwony

Wóz strażacki w skali 1:16 z wysięgnikiem to doskonała zabawka dla małych strażaków, stworzona z solidnych materiałów i z dbałością o najmniejsze detale. Wysięgnik tej straży jest w pełni regulowany, co pozwala na precyzyjne dostosowanie do każdego zadania. Na jego szczycie znajduje się wąż strażacki, gotowy do akcji. Gdy napełnimy zbiorniczek wodą i naciśniemy biały przycisk, prawdziwa woda zaczyna tryskać z węża, co dodaje realistycznego wymiaru do zabawy i pozwala dzieciom poczuć, jakby naprawdę gasiły pożar.

Dodatkowo, wóz strażacki posiada efekty świetlne i dźwiękowe, które wzmacniają atmosferę zabawy i uczą dzieci kojarzenia dźwięków z odpowiednimi sytuacjami ratowniczymi. Syreny alarmowe, migające światła i dźwięki silnika sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Napęd frykcyjny i gumowe koła sprawiają, że po pchnięciu wóz rusza z impetem do przodu, gotowy do szybkiej jazdy na miejsce zdarzenia. Otwierane drzwi pozwalają na łatwy dostęp do wnętrza, gdzie dzieci mogą umieścić swoich małych strażaków i razem wyruszyć na kolejną misję ratunkową. Przestronne wnętrze wozu umożliwia przechowywanie drobnych akcesoriów strażackich, takich jak kaski, gaśnice czy liny, co dodaje realizmu i funkcjonalności.

Dzięki tym wszystkim szczegółom wóz strażacki z wysięgnikiem nie tylko zapewnia godziny wspaniałej zabawy, ale również kształtuje wyobraźnię, ucząc odpowiedzialności oraz współpracy w zespołach ratunkowych. To idealna zabawka dla małych miłośników akcji i bohaterów codziennego życia, którzy chcą wcielić się w rolę dzielnych strażaków, ratujących świat przed niebezpieczeństwami.

Wóz zasilany jest na baterie 3x AG13, które są elementem zestawu.

Wymiary wozu:

26,5cm x 15,5cm x 10cm

Maksymalne wymiary wysięgnika:

49cm

Wymiary opakowania:

32cm x 18,5cm x 11,5cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
20103

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Chłopcy
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: