• Tylko online
  • Nowy

Helikopter Śmigłowiec Aluminiowy Ratunkowy Z Napędem Mix Dźwięk Światła

21,36 zł
Brutto
To zestaw aluminiowych śmigłowców, które są inspirowane modelami helikopterów ratunkowych. Każdy ma unikalny design i jest dostępny w różnych kolorach, co dodaje różnorodności do zestawu.
Producent: LEANToys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Helikopter Śmigłowiec Aluminiowy Ratunkowy Z Napędem Mix Dźwięk Światła

 

To zestaw aluminiowych śmigłowców, które są inspirowane modelami samolotów. Każdy samolot ma unikalny design i jest dostępny w różnych kolorach, co dodaje różnorodności do zestawu. Zestaw zawiera 6 różnych helikopterów, co czyni go atrakcyjnym dla dzieci, które mogą cieszyć się różnymi modelami.

Każdy śmigłowiec posiada wbudowany napęd, efekty świetlne i dźwiękowe. Po naciągnięciu uruchamia się mechanizm napędowy, co powoduje, że zabawka zaczyna poruszać się samoczynnie. Dodatkowo, śmigiełko  zaczyna obracać się, co nadaje dodatkowego realizmu i zabawy.

Materiał, z którego wykonane są helikoptery to aluminium, co nie tylko nadaje im solidną strukturę, ale również dodaje estetyki i autentyczności względem helikopterów ratunkowych. To może stanowić fascynujące doświadczenie edukacyjne dla dzieci, zachęcając je do zainteresowania się historią lotnictwa i technologią.

Opakowanie zbiorcze zawiera wszystkie 6 helikopterów, co ułatwia przechowywanie i organizację zabawki. Zabawa tą zabawką nie tylko dostarcza rozrywki, ale także rozwija umiejętności koordynacji ruchowej i wyobraźni u dzieci, ponieważ mogą one wymyślać różne przygody i scenariusze związane z lotnictwem.

 

Cena dotyczy jednej sztuki. 

 

Po zakupie prosimy o informację dot. koloru helikoptera, w przeciwnym razie kolor jest wybierany losowo. 

 

Wymiary samolotu :

19 cm x 17 cm x 7 cm 

 

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

LEANToys
16531

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
unisex
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: