• Tylko online

Zestaw Do Paznokci Różowy Tipsy Naklejki Diamenciki

26,23 zł
Brutto
Niezwykły Zestaw do Paznokci dla Dzieci! Kolorowe naklejki, błyszczące cekiny, tipsy, i wygodna podkładka do stylizacji - to wszystko, czego potrzeba, aby małe paznokcie stały się płótnem dla dziecięcej wyobraźni.
Producent: LEANToys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Zestaw Do Paznokci Różowy Tipsy Naklejki Diamenciki 

Prezentujemy wyjątkowy zestaw do paznokci stworzony z myślą o najmłodszych pasjonatach stylizacji! Nasze kolorowe arcydzieło to nie tylko zwykły zestaw do zabawy, to magiczny sposób na rozwijanie kreatywności i przynoszenie radości małym artystkom paznokci.

W skład zestawu wchodzi wszystko, co małe artystki potrzebują do stworzenia niepowtarzalnych stylizacji paznokci. Wygodna podkładka do stylizacji zapewnia idealne miejsce do pracy, a różnorodne naklejki, błyszczące cekiny i tipsy umożliwiają kreatywne wyrażanie siebie na małych paznokciach.

Specjalnie zaprojektowane urządzenie ułatwia przyklejanie naklejek, co sprawia, że każda aplikacja jest prosta i precyzyjna. Dodatkowo, po zakończonej zabawie, maluchy mogą schować wszystkie akcesoria do praktycznego papierowego kartonika, który można złożyć i przechowywać w jednym miejscu.

Tworzenie własnych stylizacji paznokci to nie tylko zabawa, to także sposób na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych. Nasz zestaw nie tylko dostarcza materiałów do malowania, ale również inspiruje do twórczego myślenia i pozwala maluchom poczuć się jak prawdziwe stylistki paznokci.

Zamów teraz nasz Zestaw do Paznokci dla Dzieci i otwórz drzwi do świata barwnych marzeń, gdzie każda chwila to niepowtarzalna okazja do wyrażania swojej wyjątkowej kreatywności!

Wymiary opakowania:

25cm x 21,5cm x 6,5cm 

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEANToys
16901

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Dziewczynki
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: