• Tylko online
  • Nowy

Elektryczna Strugaczka Różowa Temperówka Do Kredek I Ołówków 6-8 mm

27,24 zł
Brutto
Ta praktyczna strugaczka do kredek i ołówków w kolorze różowym jest niezbędnym narzędziem dla każdego artysty, ucznia czy pracownika biurowego.
Producent: LEAN
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Elektryczna Strugaczka Różowa Temperówka Do Kredek I Ołówków 6-8 mm 

Ta praktyczna strugaczka do kredek i ołówków w kolorze różowym jest niezbędnym narzędziem dla każdego artysty, ucznia czy pracownika biurowego. Przystosowana do obsługi kredek i ołówków o średnicy od 6 do 8 mm, strugaczka zapewnia precyzyjne ostrzenie za każdym razem.

W zestawie znajduje się już zainstalowane ostrze, a dodatkowe zapasowe ostrze znajduje się w komplecie, co zapewnia dłuższą żywotność urządzenia. Strugaczka jest wyposażona w blokadę na górze pojemniczka – wystarczy przekręcić kółeczko, aby ją zablokować, co zapobiega przypadkowemu otwarciu i rozsypaniu opiłków.

Strugaczka oferuje opcję działania manualnego lub elektrycznego, co daje użytkownikowi większą elastyczność w zależności od potrzeb. Aby korzystać z trybu elektrycznego, urządzenie wymaga dwóch baterii 1.5 AA, które nie są dołączone do zestawu.

To wszechstronne narzędzie łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i styl, co sprawia, że jest idealnym wyborem zarówno do użytku domowego, jak i szkolnego czy biurowego.

 

Wymiary strugaczki:

6,5 cm x 6 cm x 7 cm 

 

Wymiary opakowania: 

8 cm x 7 cm x 7 cm 

 

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

LEAN
20029

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Dziewczynki
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: