• Tylko online
  • Nowy

Wóz Strażacki Czerwony Z Wysuwana Drabiną Wysięgnik

20,16 zł
Brutto
Zapewnij swojemu dziecku niekończącą się frajdę z naszym czerwonym wozem strażackim 1:32. Realistyczny, z napędem frykcyjnym i wysuwaną drabiną. Idealna zabawka dla małych strażaków!
Producent: LEANToys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Wóz Strażacki Czerwony Z Wysuwana Drabiną Wysięgnik

Oferujemy niezwykły czerwony wóz strażacki w skali 1:32 z wysuwaną drabiną i napędem frykcyjnym. Ten realistyczny model to nie tylko zabawka, ale prawdziwa atrakcja dla małych strażaków, zapewniająca im wiele godzin ekscytującej zabawy.

Wóz strażacki w skali 1:32 to doskonała replika, która przenosi dzieci w świat akcji ratunkowej. Precyzyjne proporcje i detale sprawiają, że maluchy mogą poczuć się jak prawdziwi bohaterowie. Napęd frykcyjny to dodatkowa dawka radości – wystarczy nacisnąć i puścić, aby wóz ruszył do przodu, dodając dynamiczności i emocji do zabawy.

Wysuwana drabina to kolejny element, który sprawia, że nasz wóz strażacki wyróżnia się spośród innych zabawek. Dzieci mogą swobodnie wysuwać i chować drabinę, ucząc się jednocześnie koordynacji ruchowej i kreatywności.

Bezpieczeństwo ma dla nas najwyższy priorytet, dlatego wóz strażacki wykonany jest z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dzieci materiałów. Trwałość i solidność gwarantują długotrwałą zabawę, pełną ekscytujących chwil.

Energetyczny czerwony kolor wozu strażackiego przyciąga uwagę i dodaje realizmu zabawie, sprawiając, że dzieci wchodzą w świat strażackich przygód z jeszcze większym zaangażowaniem.

Wymiary wozu: 

15cm x 9,5cm x 5cm 

Wymiary opakowania:

20,5cm x 12,5cm x 9cm 

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEANToys
16947

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Chłopcy
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: