• Tylko online
  • Nowy
Gra Zręcznościowa Konsola Pop-It Lisek 7 Trybów Gry Żółty Gra Zręcznościowa Konsola Pop-It Lisek 7 Trybów Gry Żółty

Gra Zręcznościowa Konsola Pop-It Lisek 7 Trybów Gry Żółty Sensoryczna

23,19 zł
Brutto
Gra pop-it lisek w kolorze żółtym rozwija spostrzegawczość, refleks i zdolności manualne. Gra oferuje 7 trybów i efekty dźwiękowe, zapewniając niekończącą się zabawę.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Gra Zręcznościowa Konsola Pop-It Lisek 7 Trybów Gry Żółty 

Gra pop-it lisek w kolorze żółtym to innowacyjna i angażująca zabawka, która nie tylko zapewnia rozrywkę, ale również rozwija kluczowe umiejętności dziecka. Jej atrakcyjny design z sympatycznym liskiem oraz żywe kolory sprawiają, że jest chętnie wybierana przez najmłodszych.

Głównym zadaniem gracza jest wciśnięcie wszystkich zielonych wypustek na powierzchni gry. Każde wciśnięcie to trening dla spostrzegawczości i refleksu. Jednak gra staje się bardziej ekscytująca dzięki dodatkowej funkcji - czerwone wypustki, które działają jak bomby. Jeśli czerwona wypustka zaświeci się, gracz musi jej unikać, co wprowadza element ryzyka i strategii do zabawy.

Gra pop-it oferuje również 6 innych trybów gry, co zapewnia różnorodność i sprawia, że zabawka nigdy się nie nudzi. Każdy tryb ma unikalne zasady i wyzwania, które wymagają od graczy różnych umiejętności i podejścia do rozgrywki. Dzięki temu dzieci mogą stale odkrywać nowe aspekty zabawy i rozwijać swoje zdolności na różne sposoby.

Dodatkowym atutem gry są efekty dźwiękowe, które dodają dynamiki i emocji każdej rozgrywce. Dźwięki sygnalizują poprawne wciśnięcia oraz ostrzegają przed zbliżającą się bombą, co zwiększa zaangażowanie i ekscytację graczy.

Gra pop-it lisek w kolorze żółtym to nie tylko świetna zabawa, ale także narzędzie edukacyjne. Poprzez wciskanie wypustek dzieci rozwijają swoje zdolności manualne, uczą się szybkiego reagowania na bodźce i podejmowania decyzji pod presją. To doskonały sposób na spędzenie czasu w sposób kreatywny i edukacyjny.

Gra zasilana jest na baterie 3x 1.5V AAA, które nie są elementem zestawu.

Wymiary gry:

14cm x 11,5cm x 5cm 

Wymiary opakowania:

14,5cm x 12,5cm x 6cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
20108

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: