• Tylko online
  • Nowy
Wyrzutnia Rakiet Piankowych Pompka 3 Sztuki Żółty Wyrzutnia Rakiet Piankowych Pompka 3 Sztuki Żółty

Wyrzutnia Rakiet Piankowych Pompka 3 Sztuki Żółty

25,22 zł
Brutto
Wyrzutnia Rakiet to zabawka, która zachęca dzieci do aktywności na świeżym powietrzu. Naciśnięcie nogą na pompkę wyrzuca piankowe rakiety wysoko w powietrze. Bezpieczna zabawa rozwija motorykę i koordynację ruchową, zapewniając radość i ekscytację.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Wyrzutnia Rakiet Piankowych Pompka 3 Sztuki Żółty

Wyrzutnia Rakiet to innowacyjna zabawka, która zachęca dzieci do aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zabawa zaczyna się od prostego montażu wyrzutni, który dzieci mogą wykonać samodzielnie. Proces ten obejmuje połączenie rurek, podstawy oraz pompki, co jest łatwe i intuicyjne, dzięki czemu nawet najmłodsi mogą cieszyć się samodzielnością i satysfakcją z budowy swojego urządzenia.

Po zmontowaniu wyrzutni, dzieci umieszczają lekkie, piankowe rakiety na specjalnych wypustkach. Następnie energicznie naciskają nogą na pompkę, co powoduje wzrost ciśnienia wewnątrz rurek. Skumulowane powietrze gwałtownie znajduje ujście na końcach rurek, wyrzucając rakiety wysoko w powietrze. To proste, ale niezwykle ekscytujące działanie sprawia, że zabawa staje się dynamiczna i angażująca.

Piankowe rakiety są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, eliminując ryzyko kontuzji. Dzięki temu dzieci mogą bawić się bez obaw, a rodzice mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo. Łatwa obsługa pompki pozwala dzieciom aktywnie uczestniczyć w zabawie, a także rozwijać koordynację ruchową i umiejętności motoryczne.

Zabawa wyrzutnią rakiet to także świetna okazja do rywalizacji i wspólnej zabawy w domu i na świeżym powietrzu. Dzieci mogą organizować zawody, ścigając się, kto wystrzeli rakietę najwyżej lub najdalej. To nie tylko dostarcza radości, ale również promuje zdrową rywalizację i umiejętność współpracy.

Zestaw zawiera:

-3x rakiety

-podstawka 

-pompka

Wymiary opakowania:

29cm x 19cm x 7,5cm 

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

 

LEAN Toys
20036

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: