• Tylko online
  • Nowy

Zestaw Magnesy Drewniane Postacie W Przebraniach Kolorowe 20 Sztuk

31,40 zł
Brutto
Zestaw drewnianych magnesów z 20 wesołymi motywami postaci to edukacyjna i kreatywna zabawka dla dzieci. Magnesy można łatwo przyczepić do lodówki lub tablicy. Przechowywane w drewnianym pudełku.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Zestaw Magnesy Drewniane Postacie W Przebraniach Kolorowe 20 Sztuk

Zestaw drewnianych magnesów z wesołymi motywami różnorodnych postaci to niezwykle kreatywna i edukacyjna zabawka, która rozwinie wyobraźnię każdego dziecka. Każdy z 20 magnesów przedstawia postać w przeróżnych strojach i przebraniach, co nie tylko bawi, ale także pomaga w rozpoznawaniu różnych typów postaci i ich cech charakterystycznych.

Magnesy wykonane są z solidnego drewna, co gwarantuje ich trwałość i bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzięki ich magnetycznej powierzchni, dzieci mogą łatwo przyczepiać je do lodówki, tablicy magnetycznej czy innych metalowych powierzchni, tworząc przy tym własne opowieści i scenki.

Przechowywanie zestawu w drewnianym pudełku nie tylko ułatwia jego organizację, ale również chroni magnesy przed zgubieniem i uszkodzeniem, co zapewnia długotrwałą użyteczność zabawki.

Zestaw ten nie tylko bawi i stymuluje kreatywność dziecka, ale również wspiera jego rozwój poprzez naukę rozpoznawania różnorodnych postaci oraz rozwijanie zdolności manualnych i językowych. To idealny wybór dla rodziców poszukujących edukacyjnych i angażujących zabawek dla swoich dzieci.

Wymiary opakowania:

28cm x 12cm x 3cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
19142

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
96 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: