• Tylko online
  • Nowy

Miękkie Pudełko Na Chusteczki 6 Tkanin 3 Szeleszczące Chusteczki Kolorowe

23,00 zł
Brutto
Miękkie pudełko na chusteczki to zabawka sensoryczna, która rozwija motorykę i zmysły dziecka. Z kolorowymi motywami dinozaurów i szeleszczącymi chusteczkami to doskonała stymulacja sensoryczna i nauka.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Miękkie Pudełko Na Chusteczki 6 Tkanin 3 Szeleszczące Chusteczki Kolorowe

Zabawka sensoryczna, jaką jest miękkie pudełko na chusteczki, to nie tylko źródło zabawy, ale także narzędzie wspierające rozwój maluchów na wielu płaszczyznach. Pudełko wykonane jest z delikatnego, przyjemnego w dotyku materiału, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas zabawy. Kolorowe motywy dinozaurów nadają mu atrakcyjny wygląd, który przyciąga uwagę dzieci.

Wewnątrz pudełka znajdują się trzy szeleszczące chusteczki z  różnorodnymi motywami od dinozaurów po pojazdy. Ten dodatkowy element stymuluje zmysł dotyku i słuchu, zachęcając dziecko do eksploracji i odkrywania. Dodatkowo, obecność szeleszczących chusteczek pozwala na naukę rozpoznawania dźwięków.

Pudełko zawiera także sześć kolorowych tkanin. 

Ta zabawka sensoryczna nie tylko dostarcza dziecku rozrywki, ale również wspiera rozwój jego umiejętności motorycznych poprzez działania takie jak chwytanie, manipulacja i badanie tekstur. Ponadto, podczas zabawy maluch może również rozwijać umiejętności poznawcze poprzez rozpoznawanie kolorów, kształtów oraz obrazków na chusteczkach.

Miękkie pudełko na chusteczki to niezwykła zabawka, która angażuje zmysły dziecka i rozwija jego umiejętności w przyjemny i interaktywny sposób. To doskonałe narzędzie do wspierania rozwoju najmłodszych, zapewniające nie tylko zabawę, ale także edukację i stymulację sensoryczną.

Wymiary pudełka:

18,5cm x 10cm x 8cm

Wymiary opakowania:

26cm x 14cm x 8cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci od pierwszych miesięcy życia.

 

LEAN Toys
18067

Opis

Ostrzeżenie!
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku +0 m
Płeć
Uniseks
Wiek
0m +
Ilość w kartonie wewnętrznym
168

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: