• Tylko online
  • Nowy

Helikopter Ratunkowy Policyjny Strażacki Metalowy Napęd Otwierane Drzwi

25,10 zł
Brutto
Helikopter ratunkowy z efektami świetlnymi i dźwiękowymi wiernie odwzorowuje sygnały ratunkowe. Posiada otwierane drzwi, kółka z napędem frykcyjnym oraz dwa obracane śmigła, zapewniając dynamiczną i realistyczną zabawę.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Helikopter Ratunkowy Policyjny Strażacki Metalowy Napęd Otwierane Drzwi

Helikopter ratunkowy to zaawansowany model, który z pewnością zachwyci każdego miłośnika akcji ratunkowych. Jego realistyczne efekty świetlne i dźwiękowe wiernie odwzorowują sygnały używane przez służby ratunkowe, co dodaje autentyczności i emocji podczas zabawy. Dzięki temu, dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi ratownicy, angażując się w różnorodne scenariusze akcji ratunkowych.

Model helikoptera został wyposażony w otwierane drzwi, co umożliwia łatwy dostęp do jego wnętrza. To nie tylko zwiększa realizm zabawy, ale także pozwala na umieszczanie wewnątrz różnych figur i akcesoriów, tworząc bogatsze scenariusze ratunkowe. Helikopter posiada także kółka z napędem frykcyjnym, dzięki czemu może ruszać z impetem do przodu. Ten dynamiczny element zabawy sprawia, że akcje ratunkowe stają się jeszcze bardziej ekscytujące.

Dwa obracane śmigła dodają helikopterowi dodatkowego realizmu i interaktywności. Dzięki nim, dzieci mogą symulować starty, loty i lądowania, co jeszcze bardziej angażuje w zabawę. Każdy detal helikoptera jest starannie wykonany, z dbałością o jakość i trwałość, co zapewnia długie godziny zabawy.

Helikopter ratunkowy to nie tylko zabawka, ale także narzędzie edukacyjne, które rozwija wyobraźnię, koordynację ruchową oraz umiejętności manualne. Jest idealnym prezentem dla dzieci, które fascynują się pracą służb ratunkowych i marzą o tym, aby w przyszłości ratować życie i pomagać innym.

W opakowaniu zbiorczym znajduje się 6 sztuk. Zabawki sprzedawane osobno. 

Helikoptery są w trzech modelach: policyjny, strażacki, ratunkowy. Przed zakupem prosimy o wybór modelu. W przeciwnym razie zostanie wybrany losowo.

Wymiary helikoptera:

21cm x  7,5cm x 4,5cm

Wymiary opakowania zbiorczego:

46,5cm x 28,5cm x 7,5cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
18764

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Chłopcy
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
144 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: