• Tylko online
  • Nowy

Trolejbus Autobus 1:16 Światła Dźwięki Napęd Biało-Czerwony

45,05 zł
Brutto
Przedstawiamy biało-czerwony trolejbus w skali 1:16. Posiada efekty świetlne i dźwiękowe, otwierane drzwi, napęd, dzięki któremu rusza po pchnięciu, oraz pałąkowy odbierak prądu. Realistyczny wygląd i funkcje sprawiają, że każda zabawa jest przygodą.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Trolejbus Autobus 1:16 Światła Dźwięki Napęd Biało-Czerwony

Przedstawiamy imponujący trolejbus w kolorach biało-czerwonych w skali 1:16, który zachwyca swoim realistycznym wyglądem i zaawansowanymi funkcjami. Ten model trolejbusu jest idealnym odwzorowaniem prawdziwego pojazdu miejskiego, co sprawia, że każda zabawa staje się fascynującą przygodą.

Trolejbus wyposażony jest w efekty świetlne i dźwiękowe, które dodają realizmu i sprawiają, że dzieci mogą poczuć się jak kierowcy prawdziwego trolejbusu.

Dzięki napędowi, trolejbus po pchnięciu do przodu samodzielnie rusza, co daje jeszcze więcej frajdy i dynamiki podczas zabawy.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych funkcji tego trolejbusu są otwierane drzwi, które umożliwiają łatwe wsiadanie i wysiadanie pasażerów. Dzieci mogą wcielać się w rolę kierowcy, pasażera lub kontrolera, tworząc różnorodne scenariusze zabawy i rozwijając swoją wyobraźnię.

Dodatkowym elementem podkreślającym autentyczność trolejbusu jest pałąkowy odbierak prądu, który dodaje mu jeszcze bardziej realistycznego wyglądu i funkcjonalności. Dzięki temu dzieci mogą lepiej zrozumieć, jak działa trolejbus i jakie są jego kluczowe elementy.

Idealny jako prezent dla małych miłośników motoryzacji i transportu miejskiego, ten trolejbus zapewnia godziny wspaniałej zabawy, ucząc jednocześnie zasad działania pojazdów publicznych. To doskonały sposób na rozwijanie zainteresowań technologią i inżynierią wśród najmłodszych.

Trolejbus zasilany jest na baterie 3x AG13, które są elementem zestawu.

Wymiary trolejbusu:

28,5cm x 9,5cm x 7cm

Wymiary opakowania:

32cm x 16,5cm x 11cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
17994

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Chłopcy
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: