• Tylko online
  • Nowy

Robot Auto 2w1 Transformacja Akcesoria Broń Niebieski

37,70 zł
Brutto
Auto Robot 2w1 to niebieska zabawka, która łączy funkcje robota i samochodu. Przekształcanie rozwija umiejętności manualne i logiczne myślenie dziecka. W zestawie są trzy bronie, które uatrakcyjniają zabawę, stymulując wyobraźnię i kreatywność.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Robot Auto 2w1 Transformacja Akcesoria Broń Niebieski

Auto Robot 2w1 to niezwykle atrakcyjna i wszechstronna zabawka, która łączy w sobie funkcje robota i samochodu, oferując dzieciom dwie fascynujące formy zabawy. Jego intensywnie niebieski kolor przyciąga wzrok, a dynamiczny design zachwyci każde dziecko.

Transformacja z robota w samochód jest prosta i intuicyjna, co pozwala dzieciom na samodzielne przekształcanie zabawki bez większych trudności. Proces ten angażuje zarówno umiejętności manualne, jak i logiczne myślenie dziecka, co jest niezwykle ważne dla ich rozwoju. Dzieci uczą się koordynacji ruchowej, precyzji oraz myślenia przyczynowo- skutkowego, co przyczynia się do ich wszechstronnego rozwoju.

W zestawie z robotem znajdują się trzy bronie, które dodają dodatkowych emocji do zabawy. Dzieci mogą wykorzystać te akcesoria, aby tworzyć różnorodne scenariusze walki, rozwijając swoją wyobraźnię i kreatywność. Bronie są łatwe w montażu i demontażu, co pozwala na swobodną modyfikację zabawki i dostosowywanie jej do własnych pomysłów.

Auto Robot 2w1 oferuje niekończące się możliwości zabawy. Dzieci mogą bawić się nim jako robotem, który stawia czoła różnym wyzwaniom, a następnie przekształcić go w szybki samochód, gotowy do akcji. Dzięki temu zabawka nigdy się nie nudzi i zawsze oferuje coś nowego. Możliwość przekształcania i dodawania akcesoriów rozwija także umiejętności konstrukcyjne dzieci, zachęcając je do eksperymentowania i odkrywania.

Wymiary robota:

20,5cm x 18cm x 9cm

Wymiary auta:

18cm x 8cm x 7cm

Wymiary opakowania:

29,5cm x 27,5cm x 10cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

LEAN Toys
18779

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Chłopcy
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: