Kołdra + poduszka Ecotton 90 x 120 cm

115,00 zł
Brutto
Producent: POLDAUN
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.


 
EKOLOGIA I NATURA


 Kolekcja ECOTTON została specjalnie stworzona dla osób, które doceniają ekologię i naturę.

Jako naturalny materiał pochodzenia roślinnego, bawełna stanowi idealny wybór dla tych, którzy szukają alternatywy dla wypełnień syntetycznych oraz tych pochodzenia zwierzęcego, takich jak puch, wełna lub jedwab.

Wypełnienie bawełniane ma wysoką zdolność do absorbowania wilgoci, co zapewnia przyjemny klimat snu, jednak nie posiada ono puszystości i miękkości znanych z wypełnień syntetycznych.

Bawełna zastosowana w kompletach jest w 100% naturalna, nie jest w żaden chemiczny sposób przetwarzana, nie wybielana i nie oczyszczana. Jedynym procesem, któremu poddawane jest włókno to zgrzeblanie. Drobne ciemne punkty, które możesz zauważyć np po praniu to łuski bawełny. Nie jest to wada produktu i nie wpływa ona w żaden sposób na jego użytkowanie.Produkty sprawiają wrażenie przyjemnie chłodnych przez co idealnie sprawdzają się latem.

Tkanina, z której zostały uszyte produkty została przebadana przez międzynarodową jednostkę certyfikującą Control Union oraz posiada certyfikat GOTS Global Organic Textile Standard nr CU812621GOTS-2021-00002208. Standard GOTS gwarantuje, że certyfikowane wyroby zostały wyprodukowane z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw pracowników a w procesie produkcji użyto tylko i wyłącznie nietoksyczne i biodegradowalne dodatki zatwierdzone przez instytut. 100% naturalny produkt

 Wysoka zdolność absorbowania wilgoci

 Tkanina z certyfikatem GOTS Global Organic Textile Standard

 Pościel jest w 100% naturalna, nawet zastosowana wszywka to 100% bawełna.

Tkanina:100% bawełna BIO z certyfikatem GOTS
    
Wypełnienie:100% bawełna

Temperatura prania: 30 stopni

Rozmiar : poduszka 40x60 cm, kołdra 90x120 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: