• Tylko online
  • Nowy

Zestaw Do Robienia Bransoletek DIY Biżuteria Mulina Wzorniki Koraliki

23,52 zł
Brutto
Tworzenie biżuterii to sposób na rozwijanie kreatywności, cierpliwości i zdolności manualnych. Poprzez projektowanie i wykonanie własnych ozdób, dzieci uczą się wyrażać swoją wyobraźnię i rozwijać umiejętności projektowania i realizacji pomysłów.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Zestaw Do Robienia Bransoletek DIY Biżuteria Mulina Wzorniki Koraliki

Zestaw do robienia bransoletek jest kompletnym zestawem, który zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć piękne, kolorowe i wyjątkowe bransoletki. Zestaw zawiera zestawienie koralików w trzech różnych kolorach: zielonym, pomarańczowym i niebieskim, co daje szeroki zakres możliwości kombinacji i tworzenia unikalnych wzorów.

Oprócz koralików, zestaw zawiera także pięć rodzajów sznureczków z muliny, co umożliwia dodanie różnorodności tekstur i stylów do Twoich projektów bransoletek. Sznureczki te są trwałe i łatwe w użyciu, co sprawia, że tworzenie bransoletek jest jeszcze bardziej przyjemne i kreatywne.

Dodatkowo, zestaw zawiera cztery wzorniki do zaplatania bransoletek, które pomogą Ci w tworzeniu skomplikowanych wzorów i unikatowych projektów bransoletek. Te wzorniki są szczególnie przydatne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem biżuterii, ponieważ ułatwiają naukę różnych technik i wzorów.

Tworzenie biżuterii to nie tylko zabawa, ale także sposób na rozwijanie kreatywności, cierpliwości i zdolności manualnych. Poprzez projektowanie i wykonanie własnych ozdób, dzieci uczą się wyrażać swoją wyobraźnię i rozwijać umiejętności projektowania i realizacji pomysłów.

Zestaw koralików jest idealnym narzędziem do rozwijania pasji do tworzenia wśród dzieci, zachęcając do eksploracji i odkrywania własnych talentów artystycznych. To nie tylko zabawka, ale także inspiracja do tworzenia i wyrażania siebie poprzez sztukę.

 

Zawartość zestawu:

- koraliki: zielone, pomarańczowe, niebieskie

- 5 kolorów muliny

- 4 wzorniki

- instrukcja obsługi

- oryginalne opakowanie 

 

Wymiary opakowania:

30 cm x 25 cm x 4 cm 

 

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.

 

LEAN Toys
17991

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 6 lat
Płeć
Dziewczynki
Wiek
6 lat +

Specyficzne kody