• Tylko online
  • Nowy
Gra Pop-It Wac A Mole Lalka Światła Dźwięki Różowa Gra Pop-It Wac A Mole Lalka Światła Dźwięki Różowa

Gra Pop-It Wac A Mole Lalka Światła Dźwięki Różowa Sensoryczna

19,14 zł
Brutto
Gra Pop-it Lalka Różowa to konsola z efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Wciągające guziczki rozwijają refleks i koordynację ruchową, ucząc jednocześnie rozpoznawania wzorców. Idealna zabawa dla dzieci, łącząca rozrywkę z nauką.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Gra Pop-It Wac A Mole Lalka Światła Dźwięki Różowa

Gra Pop-it Lalka Różowa to wyjątkowa konsola, która zapewnia nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale także stymuluje zmysły poprzez efekty świetlne i dźwiękowe. Dzięki temu każda chwila spędzona z nią jest niezwykła i angażująca.

Zasada gry polega na jak najszybszym wciskaniu podświetlonych wypustek. Gdy poszczególne guziczki się rozświetlają, dziecko musi natychmiast zareagować, co rozwija refleks i koordynację ruchową.

Konsola Pop It to więcej niż tylko sposób na zabijanie nudy. To doskonała okazja do rozwijania umiejętności koordynacji ruchowej i logicznego myślenia. Gra jest interaktywna i rozwijająca, wymagając skupienia oraz zdolności do rozpoznawania wzorców. Wciągające guziczki do wciskania stanowią źródło niekończącej się zabawy, jednocześnie wspierając rozwój intelektualny i motoryczny dziecka.

Efekty świetlne dodają grze dynamiki, a dźwięki wzbogacają doświadczenie, angażując zmysły w pełni. Pop-it Lalka Różowa to narzędzie edukacyjne, które w sprytny sposób łączy zabawę z nauką, wspierając rozwój ważnych umiejętności.

Ta konsola jest idealnym wyborem dla dzieci, które szukają ciekawej i angażującej formy rozrywki. Jest to nie tylko doskonała zabawa, ale również narzędzie edukacyjne, które wspiera rozwój umiejętności potrzebnych w codziennym życiu. Dzięki swojej wszechstronności i innowacyjnym funkcjom, gra Pop-it Lalka Różowa staje się ulubioną zabawką w każdym domu, oferując nieograniczone możliwości twórczej i edukacyjnej zabawy.

Gra zasilana jest na baterie 3x 1.5V AAA, które nie są elementem zestawu.

Wymiary gry:

14,5cm x 12,5cm x 5cm

Wymiary opakowania:

16cm x 13cm x 6cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
19903

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Dziewczynki
Wiek
+3

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: