• Tylko online
  • Nowy
Gra Sensoryczna Konsola Pop-It Jabłko Światła Dźwięki Zielona Gra Sensoryczna Konsola Pop-It Jabłko Światła Dźwięki Zielona

Gra Sensoryczna Konsola Pop-It Jabłko Światła Dźwięki Zielona

20,16 zł
Brutto
Gra Pop-it Jabłko Zielone z 5 trybami gry stymuluje zmysły efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Rozwija koordynację ruchową i logiczne myślenie. Wciągające guziczki wymagają skupienia, oferując interaktywną i rozwijającą zabawę.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Gra Sensoryczna Konsola Pop-It Jabłko Światła Dźwięki Zielona

Gra Pop-it Jabłko to innowacyjna konsola w kolorze zielonym, która łączy w sobie klasyczną zabawę z nowoczesnymi funkcjami. Wyposażona w pięć trybów gry, oferuje niezwykłą rozrywkę, która stymuluje zmysły poprzez efekty świetlne i dźwiękowe, sprawiając, że każda chwila spędzona z nią jest wyjątkowa.

Konsola Pop-it Jabłko to nie tylko sposób na zabicie nudy, ale także doskonała okazja do rozwijania umiejętności koordynacji ruchowej i logicznego myślenia. Wciągające guziczki do wciskania stanowią źródło niekończącej się zabawy, wymagając jednocześnie skupienia i zdolności do rozpoznawania wzorców. Dzięki temu gra jest interaktywna i rozwijająca, pomagając w ćwiczeniu refleksu i precyzji.

Każdy z pięciu trybów gry oferuje unikalne wyzwania, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i preferencji graczy. Efekty świetlne dodają grze dynamiki, a dźwięki wzbogacają doświadczenie, angażując zmysły w pełni.

Gra Pop-it Jabłko to idealny wybór zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy szukają ciekawej i angażującej formy rozrywki. Jest to nie tylko doskonała zabawa, ale również narzędzie edukacyjne, które wspiera rozwój ważnych umiejętności. Dzięki swojej wszechstronności i innowacyjnym funkcjom, konsola Pop-it  staje się ulubioną zabawką każdego dziecka.

Gra zasilana jest na baterie 3x 1.5V AAA, które nie są elementem zestawu.

Wymiary gry:

11cm x 10cm x 5cm

Wymiary opakowania:

15,5cm x 13cm x 6cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

LEAN Toys
18276

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
144 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: