• Tylko online
  • Nowy

Zestaw Magnesy Drewniane Zwierzęta Kolorowe 20 Sztuk

31,40 zł
Brutto
Zestaw drewnianych magnesów z 20 wesołymi motywami zwierzaków to edukacyjna zabawka dla dzieci. Magnesy można przyczepić do lodówki lub tablicy, co inspiruje do kreatywnej zabawy. Przechowywane w drewnianym pudełku.
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

 Zestaw Magnesy Drewniane Zwierzęta Kolorowe 20 Sztuk

Zestaw drewnianych magnesów z wesołymi motywami zwierzaków to interaktywna i edukacyjna zabawka, idealna dla małych odkrywców. Każdy z 20 magnesów przedstawia różnorodne zwierzęta w przyjaznych, kolorowych wzorach, co nie tylko bawi, ale i pomaga dzieciom poznawać różnorodność zwierzęcego świata.

Magnesy wykonane są z wysokiej jakości drewna, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzięki ich magnetycznej powierzchni, dzieci mogą łatwo przyczepiać je do lodówki, tablicy magnetycznej lub innych metalowych powierzchni. To otwiera przestrzeń do twórczej zabawy, podczas której dzieci mogą układać i przestawiać magnesy, tworząc własne historie i scenki z ulubionymi zwierzakami.

Zestaw przechowywany jest w solidnym drewnianym pudełku, które nie tylko ułatwia jego organizację, ale również chroni magnesy przed zgubieniem lub uszkodzeniem. Dzięki temu każdy element zestawu jest zawsze na swoim miejscu, gotowy do kolejnej sesji zabawy. To nie tylko sposób na rozwijanie zdolności manualnych i wyobraźni, ale także na naukę poprzez interaktywną zabawę z różnorodnymi zwierzętami.

Wymiary opakowania:

28cm x 12cm x 3cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
19140

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
96 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: