• Tylko online
  • Nowy

Zestaw Magnesy Drewniane Dzikie Zwierzęta Safari 20 Sztuk

31,40 zł
Brutto
Zestaw drewnianych magnesów z wizerunkami dzikich zwierząt to idealna zabawka i narzędzie edukacyjne dla dzieci. Zawiera 20 magnesów, które pomagają dzieciom tworzyć własne scenariusze zabawy oraz uczą rozpoznawania gatunków zwierząt i ich środowiska natu
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Zestaw Magnesy Drewniane Dzikie Zwierzęta Safari 20 Sztuk 

Zestaw drewnianych magnesów z wizerunkami dzikich zwierząt to doskonała zabawka i narzędzie edukacyjne dla dzieci. Zawiera 20 magnesów wykonanych z drewna, każdy ozdobiony kolorowym i realistycznym obrazkiem różnych gatunków dzikich zwierząt.

Dzieci mogą używać magnesów do tworzenia własnych scenariuszy zabawy, układając je na lodówce lub tablicy magnetycznej. Ta interaktywna forma zabawy rozwija kreatywność oraz umiejętności manualne dziecka, gdyż manipulowanie magnesami wymaga precyzji i zręczności.

Dodatkowo, zestaw zachęca dzieci do nauki poprzez zabawę. Mogą one uczyć się rozpoznawać różne gatunki zwierząt, poznawać ich środowisko naturalne oraz charakterystyczne cechy. Dzięki temu dzieci poszerzają swoją wiedzę o świecie zwierząt, co wspiera rozwój intelektualny i sensoryczny.

Zestaw jest przechowywany w drewnianym pudełku, co nie tylko ułatwia jego organizację, ale również chroni magnesy przed zgubieniem lub uszkodzeniem.  

Drewniane magnesy są bezpieczne, trwałe i estetyczne, co czyni je idealnym wyborem dla dzieci w różnym wieku. To nie tylko zabawka, ale również narzędzie do nauki, które angażuje dzieci w eksplorację świata przyrody w sposób interaktywny i angażujący.

Wymiary opakowania:

28cm x 12cm x 3cm

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

LEAN Toys
19139

Opis

Ostrzeżenie!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Płeć
Uniseks
Wiek
+3
Ilość w kartonie wewnętrznym
96 szt.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: