• Tylko online
  • Nowy

Miękka Książeczka Edukacyjna Szeleszcząca Dzikie Zwierzęta

18,80 zł
Brutto
Miękka książeczka ze zwierzętami to interaktywna i edukacyjna zabawka dla najmłodszych. Wykonana z przyjemnego materiału, z szeleszczącymi elementami i podpisami zwierząt po angielsku, rozwija zmysły dziecka, stymulując jego rozwój
Producent: LEAN Toys
Ilość
Dostępny

 

Paczkomat od 11,99 zł / Kurier od 15,00 zł

 

Masz pytanie? Zadzwoń! Tel. +48 74 645 4889

 

Ceny w sklepie internetowym mogą się różnić od cen w sklepie stacjonarnym.

Miękka Książeczka Edukacyjna Szeleszcząca Dzikie Zwierzęta 

Miękka książeczka ze zwierzętami to nie tylko zabawka, lecz interaktywne narzędzie rozwoju dla najmłodszych. Jej miękki, szeleszczący materiał i wystające elementy, takie jak ogonki zwierząt, zapewniają fascynującą stymulację sensoryczną, która angażuje zmysły i rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

Kolorowy i przyjemny dla dotyku materiał sprawia, że książeczka jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również zachęcająca do częstego sięgania i eksploracji. Każde zwierzątko jest podpisane w języku angielskim.

Zabawa tą książeczką to nie tylko odkrywanie świata zwierząt, ale także rozwijanie umiejętności poznawczych, takich jak rozpoznawanie kształtów, kolorów i tekstur, oraz stymulowanie ciekawości poznawczej. Dziecko nie tylko uczy się nazw zwierząt, ale także rozwija wyobraźnię, kreatywność i umiejętności społeczne poprzez wspólne zabawy z opiekunami.

Ta miękka książeczka staje się więc nie tylko źródłem radości i zabawy, ale także cennym narzędziem edukacyjnym, które w naturalny i przyjemny sposób wspiera rozwój dziecka w jego pierwszych latach życia.

Wymiary książeczki:

21cm x 11cm 

Wymiary opakowania:

30cm x 16cm x 3cm 

Posiada certyfikat CE, ponadto jest zgodny z normą EN71. Przeznaczony dla dzieci od pierwszych miesięcy życia.

LEAN Toys
18062

Opis

Ostrzeżenie!
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku +0 m
Płeć
Uniseks
Wiek
0m +
Ilość w kartonie wewnętrznym
192

Specyficzne kody

Inne produkty w tej samej kategorii: