Firma "Świat Dziecka" Tomasz Sztandera powstała w 1994 roku w Dzierżoniowie. Praca jest naszą pasją - zdobyte doświadczenie i profesjonalna obsługa owocuje uznaniem tysięcy zadowolonych klientów.

Działalność stacjonarną prowadzimy w Dzierżoniowie przy ul. Kościuszki 2a/2 (340 m2 - bielizna i odzież dla dzieci w rozm. 50-104 cm; szeroki wybór wózków, fotelików, leżaczków, mebelków i pościeli dziecięcych; ponadto polecamy akcesoria niemowlęce, zabawki, produkty dla mam i zabawki.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży pościeli i artykułów tekstylnych dla niemowląt i dzieci. Nasza marka LaMinia cieszy się od lat powodzeniem wśród klientów stacjonarnych i internetowych.

Współpracujemy z większością znanych w Polsce firm zajmujących się produkcją i dystrybucją artykułów dla niemowląt i dzieci.

Posiadamy bogatą ofertę  łóżeczek, wózków i fotelików samochodowych. W sklepie stacjonarnym przy zakupie fotelika dopasowujemy go do samochodu i nieodpłatnie szkolimy klientów w zakresie montażu. 

Dzięki wieloletnim kontaktom możemy zaproponować Państwu bogatą ofertę i niskie ceny. Jako doświadczeni rodzice przy wyborze produktów przeznaczonych dla dzieci kierujemy się jakością i bezpieczeństwem.

Do klientów staramy się podchodzić indywidualnie, zapewniając najwyższy poziom obsługi przez wykwalifikowaną załogę.
Naszym celem jest zadowolenie klienta.

Zapraszamy
Sklep ul. Kościuszki 2A/2 Dzierżoniów
tel. 74 645 48 89
Czynne: pn - pt 10.00-18.00; soboty 10.00-14.00


 
 
 
  
 Świat dziecka Dzierżoniów
 
Świat dziecka Dzierżoniów