Gondola Bebetto Nico
 
Gondola Bebetto Nico

Gondola Bebetto Nico

cena: 349.00 PLN
KOLOR:


14226
stan: Towar dostępny

Opis produktu:

GONDOLA NICO

Po zamontowaniu gondoli do spacerówki Nico S-Line, można uzyskać wózek 2w1. Dzięki wygodnemu i intuicyjnemu systemowi montażu, jego instalacja na stelażu zajmuje zaledwie kilka sekund. Obity ekoskórą uchwyt do noszenia w dłoni umożliwia wygodne przenoszenie dziecka w gondoli. Dzięki odkrywanej siatce wentylacyjnej można zapewnić dodatkowy przepływ powietrza w ciepły dzień. 


Czterostopniowa regulacja kąta nachylenia oparcia pozwoli na ułożenie dziecka w wygodnej pozycji. Tapicerka szyta w systemie UV50+ zapewnia ochronę przed słonecznym promieniowaniem ultrafioletowym. Produkt wyposażono w 4 nóżki, dzięki czemu można go stabilnie położyć oraz zapewnić dystans od podłoża. Gondola posiada 2 adaptery, które pozwalają na 2-stopniową regulację wysokości - co gwarantuje wysoki komfort prowadzenia wózka. 

Do zestawu dołączono pojemną torbę pielęgnacyjną. Produkt można wygodnie wpiąć w stelaż wózka i przenosić wraz z wózkiem lub też zawiesić na ramieniu (dzięki paskowi naramiennemu z regulacją długości). Torba posiada utwardzane dno, pojemną komorę główną oraz kieszenie: 2 elastyczne wewnętrzne, 1 zapinaną na suwak oraz 2 boczne.

 

DANE TECHNICZNE:

 

KOLORYSTYKA:

Oceń produkt:

Głosów: 4.6/10 (40 Głosujących)

Wózek głęboko-spacerowy Adamex Vicco
Wózek głęboko-spacerowy Adamex Vicco
cena: 1749.00 PLN
Mini wózek spacerowy Baby Design
Mini wózek spacerowy Baby Design
cena: 369.00 PLN
Tako Omega Black wózek głęboko-spacerowy 2w1
Tako Omega Black wózek głęboko-spacerowy 2w1
cena: 1699.00 PLN